TEL: 0 (216) 550 86 00 | FAX : 0 (216) 550 86 02


HP SOFTWARE

Data Protector
Büyük küçük tüm BT yapılarında her an başımıza gelebilecek olan data kaybı için kesin çözüm olarak Data Protector kullanılabilir. Offline file dan online database lere kadar tüm uygulamalarla haberdar çalışarak tam bir yedekleme çözümü sunar. Büyümeye elverişli yedekleme ve lisanslama çözümünü bünyedinde barındırır. İster disk bazlı ister tape kütüphanelerinde alternatif çözümler sunabilmektedir. Virtual ve syntetic full backuplar ile backup zamanı ve yerden tasarruf sağlamanıza olanak verir.

Storage Essentials
Storage Essentials bir izleme aracından çok veri depolama yönetimi aracıdır. Bir topoloji kapsamında HP olan ve olmayan bütün veri depolama cihazlarının kontrol edilmesini, kapasitenin daha verimli kullanılmasını sağlar. Uygulama katmanı ile ilişkilendirilebilir. Bu ürünle veri depolama kaynakları değerlendirmesi, performans izleme ve raporlama yapılabilir.

NNM
Ağın topolojisinin çıkarılarak izlenmesini sağlar. Sorunların nereden kaynaklandığını bulup onarım süresini kısaltır. Farklı markalardan oluşan ağ cihazlarıyla uyumlu çalışarak 24 saat boyunca ağınızı sürekli izler.

SiteScope
Dağınık BT altyapılarının kullanılabirliğini ve performansını garantileyen, ajanlı yada ajansız bir altyapı izleme çözümüdür. Merkezi bir sunucuya kurularak dağınık BT yapılarının ( sunucular, işletim sistemi, ağ ve internet servisleri, uygulama ve uygulama bileşenleri, vs.) kaynak kullanılabirliği, performans ve uyarı bilgilerinin merkezden takip edilebilmesini ve raporlanabilmesini sağlar.

Client Automation
İstemcilerin tüm yaşam döngüsü boyunca temel BT süreçlerini ve yönetimini lokasyondan bağımsız olarak otomatikleştirir. HP olan ve olmayan cihazlarda yazılım ve işletim sistemi kurulumları, uygulama kullanımı ölçümlemesi, yama yönetimini otomatikleştirerek yönetimsel eforu minimize eder. istenirse durum politikalarına uygun otomasyon, heterojen ortam desteği ve kimlik bazlı politika yönetimi sağlayarak tüm ağınızdaki clientları tek bir merkezden yönetmenizi envanterinizinsürekli güncel kalmasını sağlar.


E-Bülten Kayıt